Addsoft - Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i księgowości Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i księgowości

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą

Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem programów dla przedsiębiorstw firmy Comarch.

Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią pracą. Zespół legitymuje się praktyczną wiedzę z zakresu księgowości, logistyki i kontrolingu finansowego, znajomości procesów biznesowych oraz umiejętnościami komunikowania się z ludźmi.

Jesteśmy partnerem Comarch i dystrybutorem tej marki. Sprzedajemy licencje Comarch ERP XL i Comarch Optima i wiele innych produktów tej marki. Skutecznie wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie w firmach różnych branż.

Mamy cenne umiejętności wychodzenia obronną ręką z kryzysów wdrożeniowych, gdy ujawniają się złożone potrzeby klienta. Potrafimy efektywnie doprowadzić do oczekiwanego finału nawet zaniedbane wdrożenia naszej konkurencji.

Dzięki naszemu doświadczeniu często wiele operacji możemy zrobić w znacznie krótszym czasie, niż konkurencja. Staramy się też oferować głównie takie rozwiązania, które mogą przynieść Klientowi duże oszczędności.

W naszym zasięgu są województwa pomorskie i kujawsko-pomorskie. Jednak dzięki nowym technologiom możemy zdalnie obsługiwać firmy w całym kraju.

Naszą specjalnością są wdrożenia dodatków funkcjonalnych przygotowanych przez naszych programistów jak i dodatki przygotowane przez innych partnerów.

Zobacz nasze certyfikaty

  • Certyfikat Optima Biura rachunkowe Specjalista

Polecamy firmy

Robo Baza Senti-one

Polecamy w chmurze

Webvip 24 Comarch Cloud
TeamViewer AnyDesk
Kontakt Menu