Addsoft - Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i księgowości Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i księgowości

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą

Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem programów dla przedsiębiorstw firmy Comarch.

Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią pracą. Zespół legitymuje się praktyczną wiedzę z zakresu księgowości, logistyki i kontrolingu finansowego, znajomości procesów biznesowych oraz umiejętnościami komunikowania się z ludźmi.

Jesteśmy partnerem Comarch i dystrybutorem tej marki. Sprzedajemy licencje Comarch ERP XL i Comarch Optima i wiele innych produktów tej marki. Skutecznie wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie w firmach różnych branż.

Mamy cenne umiejętności wychodzenia obronną ręką z kryzysów wdrożeniowych, gdy ujawniają się złożone potrzeby klienta. Potrafimy efektywnie doprowadzić do oczekiwanego finału nawet zaniedbane wdrożenia naszej konkurencji.

Dzięki naszemu doświadczeniu często wiele operacji możemy zrobić w znacznie krótszym czasie, niż konkurencja. Staramy się też oferować głównie takie rozwiązania, które mogą przynieść Klientowi duże oszczędności.

W naszym zasięgu są województwa pomorskie i kujawsko-pomorskie. Jednak dzięki nowym technologiom możemy zdalnie obsługiwać firmy w całym kraju.

Naszą specjalnością są wdrożenia dodatków funkcjonalnych przygotowanych przez naszych programistów jak i dodatki przygotowane przez innych partnerów.

Zobacz nasze certyfikaty

  • Certyfikat Optima Biura rachunkowe Specjalista

Jednolity plik kontrolny

Comarch ERP Optima daje możliwość eksportu wymaganych danych do Jednolitego Pliku Kontrolnego, bez względu na wielkość firmy. Aby móc wyeksportować dane, program należy odpowiedni skonfigurować. Eksport danych odbywa się z poziomu menu programu.

Polecamy fimry

Robo Baza Senti-one Webvip

Polecamy produkty

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Polecamy w chmurze

Comarch ERP XT 24 Comarch Cloud
TeamViewer
Kontakt Menu